Na ukončení každého plaveckého cyklu školního roku jsou pro žáky Plaveckého střediska Zéva, z. s. připraveny hry, závody v prvkovém plavání pro „neplavce“ a závody o nejrychlejšího plavce.

Závody – prvkové plavání o „AQUARYBKU“
Soutěž je určena pro neplavce. Soutěží se na úseku 8m libovolným prvkovým plaveckým způsobem (KN nebo PN) při ukončení každého plaveckého cyklu. Nejrychlejší tři chlapci a tři dívky obdrží diplom. Tito ve finálové soutěží o vodolepku – AQUARYBKU.

Plavecká soutěž – „FAVORIT PŠ Zéva“
Semifinálových závodů o titul „FAVORIT PS Zéva“ se účastní žáci plavci a „poloplavci“ všech plaveckých cyklů ve školním roce. Soutěží se o nejrychlejšího plavce na trati 25m. Každý žák si volí plavecký způsob, kterým bude plavat. Nejrychlejší tři chlapci a tři dívky obdrží diplom, medaili a pozvánku na finálovou soutěž, která se koná vždy na konci školního roku.

Plavecká soutěž – „Zévácký trojboj“
Tyto plavecké závody jsou určeny členům plaveckých sportovních klubů. Dle stáří a plavecké zdatnosti plavou žáci na trati 12,5m, 25m a 50 metrů. Jedná se o „minipolohový“ závod, v kterém se soutěží o „nejrychlejšího plavce“ návazně v plaveckém způsobu znak, prsa a kraul.

Kontaktní osoba

Soňa Kejzlarová

+420 603 852 839

Kontaktní osoba

Emily Tey

+420 736 411 998

Kontaktní osoba

Jana Karlíková

+420 603 412 008